• 7 důvodů,
    proč si pořídit zvlhčovač
    vzduchu Stylies

1. Švýcarská kvalita za příznivou cenu

Značka Stylies působí pod švýcarskou společností Coplax, která je uznávaná na světových trzích pro vysokou kvalitu a přidanou hodnotu svých výrobků zejména po stránce designu a funkčnosti. Značka využívá prověřené technologie, vlastní patenty a při návrhu produktů drží krok se současnými trendy. Stylies je na své produkty hrdá a ve své prodejní politice velmi otevřená. Proto se u jejich produktů dozvíte také jméno designéra.

Švýcarská kvalita za příznivou cenu

2. Řešení pro všechny velikosti místností

Každá místnost má jinou velikost a tím různé nároky na výkon zvlhčovače. Vybírejte zařízení podle velikosti vaší místnosti od nejmenších dětských pokojíčků po velké obývací pokoje o velikosti až 70 m2.

3. Stylies hlídá hladinu vlhkosti za vás

Díky hygrostatu máte jistotu, že ve vaší místnosti budou optimální podmínky vlhkosti vzduchu.

4. Specialista na ochranu vody zvlhčovače

Dbáme na to, aby byla voda v nádržce zvlhčovače stále hygienicky čistá, i kdyby nebyla každý den vyměněna za čerstvou. Tak máte zaručeno, že do okolí se nedostanou bakterie, které se jinak ve vodě přirozeně množí. V zařízení najdete tyto technologie:

  • Antibakteriální stříbrná kostka Clean Cube proti množení bakterií a plísní

  • Předehřev výstupní mlžiny proti bakteriím

  • Antibakteriální filtry

  • Demineralizační filtr proti tvorbě vodního kamene s antibakteriální ochranou

5. Moderní technologie zvlhčování vzduchu

  • Studený odpar – nejpřirozenější způsob zvlhčování

  • Ultrazvuk – nejrozšířenější technologie, rychlý účinek

6. Vyrobeno ve Švýcarsku

Většina produktů značky Stylies je navržena a vyrobena ve Švýcarsku. Výrobky jsou zárukou kvalitního zpracování, vynikají výbornou funkčností a dlouhou životností. Díky tomu si značka Stylies získala důvěru zákazníků po celém světě.

7. Doporučeno odborníky

Kvalitu zvlhčovačů vzduchu Stylies garantuje portál ProAlergiky.cz - největší on-line specialista na alergie, astma a atopický ekzém v České republice a na Slovensku.

certifikát proalergiky.cz